Gronau, Georg: Correggio - des Meisters Gemälde in 196 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 10. Band. Stuttgart, 1907, Deutsche Verlags-Anstalt.Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
Fiscel, Oskar dr.: Tizian - des Meisters Gemälde in 230 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 3. Band. Stuttgart, 1904, Deutsche Verlags-Anstalt. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
Mez-Mangold, Lydia: Aus der Geschichte des Medikaments. Basel, 1971, F. Hoffmann-La Roche & Co. A. G. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Dr. Lechner Jenő: A Magyar Nemzeti Múzeum épülete 1836-1926. 1927, Magyar Nemzeti Múzeum Barátainak Egyesülete. 879. számozott példány. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
Hekler Antal: A magyar művészet története; A középkor s a renaissance művészete. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.