https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 31

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Indische Baukunst mit einem vorwort von Paul Westheim. Orbis Pictus / Weltkunst- Bücherei. Band I. Berlin, é.n., Verlag Ernst Wasmuth. karton kötésben, jó állapotban.
1
14014.

Indische Baukunst mit einem vorwort von Paul Westheim. Orbis Pictus / Weltkunst- Bücherei. Band I. Berlin, é.n., Verlag Ernst Wasmuth. karton kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gronau, Georg: Correggio - des Meisters Gemälde in 196 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 10. Band. Stuttgart, 1907, Deutsche Verlags-Anstalt.Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
1
14015.

Gronau, Georg: Correggio - des Meisters Gemälde in 196 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 10. Band. Stuttgart, 1907, Deutsche Verlags-Anstalt.Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fiscel, Oskar dr.: Tizian - des Meisters Gemälde in 230 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 3. Band. Stuttgart, 1904, Deutsche Verlags-Anstalt. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
1
14016.

Fiscel, Oskar dr.: Tizian - des Meisters Gemälde in 230 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 3. Band. Stuttgart, 1904, Deutsche Verlags-Anstalt. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jankovichné Dalmai Mária: Az emberalak ábrázolásának fejlődése értelmi fogyatékos gyermekek rajzaiban. Bp., 1960, Akadémiai Nyomda. Kiadói papír kötésben.
1
14017.

Jankovichné Dalmai Mária: Az emberalak ábrázolásának fejlődése értelmi fogyatékos gyermekek rajzaiban. Bp., 1960, Akadémiai Nyomda. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Meller Simon: Goya. Eggenberger Művészkönyvei III. Bp., 1913, Eggenberger.  Képekkel illusztrált kiadvány. Hibás gerincű, illusztrált, kiadói kemény kötésben.
1
14018.

Meller Simon: Goya. Eggenberger Művészkönyvei III. Bp., 1913, Eggenberger. Képekkel illusztrált kiadvány. Hibás gerincű, illusztrált, kiadói kemény kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
E. G. Warland: The fabric of modern buildings. London, 1950, Sir Isac Pitman. Kiadói egészvászon kötésben.
1
14019.

E. G. Warland: The fabric of modern buildings. London, 1950, Sir Isac Pitman. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Egri Mária: A Szolnoki Művésztelep. DEDIKÁLT! Bp., 1977, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
1
14020.

Egri Mária: A Szolnoki Művésztelep. DEDIKÁLT! Bp., 1977, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Schubert Ernő, Weiner Mihályné et alii (szerk.):Népművészeti és Iparművészeti Kiállítás, Műcsarnok.  Bp., 1953, Egyetemi Nyomda. Kiadói papír kötésben.
1
14021.

Schubert Ernő, Weiner Mihályné et alii (szerk.):Népművészeti és Iparművészeti Kiállítás, Műcsarnok. Bp., 1953, Egyetemi Nyomda. Kiadói papír kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
9
 
dr. Kubinszky Mihály: Modern építészeti lexikon. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
1
14022.

dr. Kubinszky Mihály: Modern építészeti lexikon. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mez-Mangold, Lydia: Aus der Geschichte des Medikaments. Basel, 1971, F. Hoffmann-La Roche & Co. A. G. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
14023.

Mez-Mangold, Lydia: Aus der Geschichte des Medikaments. Basel, 1971, F. Hoffmann-La Roche & Co. A. G. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Lechner Jenő: A Magyar Nemzeti Múzeum épülete 1836-1926. 1927, Magyar Nemzeti Múzeum Barátainak Egyesülete. 879. számozott példány. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
1
14024.

Dr. Lechner Jenő: A Magyar Nemzeti Múzeum épülete 1836-1926. 1927, Magyar Nemzeti Múzeum Barátainak Egyesülete. 879. számozott példány. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hekler Antal: A magyar művészet története; A középkor s a renaissance művészete. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1
14025.

Hekler Antal: A magyar művészet története; A középkor s a renaissance művészete. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse