Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 127

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Magyar Kiállítások és Vásárok Érmekben - Expo 1992 Sevilla" Br emlékérem kissé sérült eredeti tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1
30588.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Magyar Kiállítások és Vásárok Érmekben - Expo 1992 Sevilla" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP ujjlenyomatos
30589.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "II.János Pál pápa látogatása - Pannonhalma, Győr" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:PP felületi karc
30590.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 2000. "50 éves az MKB / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" Ag emlékérem eredeti tokban (31,19/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos
30591.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 2003. "Budapest a Duna gyöngye / Az MKB köszönti a 125 éves fővárost" Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,25g/0.999/42,5mm) T:PP
30592.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 2003. "MKB - Boldog Millenniumot / Búcsú a '900-as évektől" Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,42g/0.999/42,5mm) T:PP
30593.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ligeti Erika (1934-) 1985. "Szentendre-i Nyár 85" Br emlékplakett (86mm) T:2
30594.

Rufpreis:
1 000 HUF

Littman Frigyes (1907-1944) 1929. "Pollák Illés ötven éves ügyvédi jubileuma emlékére" egyoldalas öntött Br plakett (100mm) T:2 Hungary 1929. "50th Anniversary of the lawyer Illés Pollák" one-sided Br plaque. Sign.: Frigyes Littman (100mm) C:XF HP 3380.
30595.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Lux Elek (1884-1941) ~1937. "Matolay Elek 1836-1883" Ag érem (4,44g/0.800/30mm) T:2
30596.

Rufpreis:
800 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" Br emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI OVS ALBA REGIA / 1038-1938" (76mm) T:2 kis ph. Hungary 1938. "St. Stephen of Székesfehérvár" Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (76mm) C:XF small edge error HPII 1657.
30597.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc" Ag emlékérem (31,19g/0.925/42,5mm) T:PP
30598.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1978. "1948-1978 / Munkácsy TSZ (Termelő Szövetkezet)) Br plakett eredeti tokban (99mm) T:1
30599.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF