Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen Zahl der Lose: 127
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1187667
30588
248
Hungarian commemorative medallions
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Magyar Kiállítások és Vásárok Érmekben - Expo 1992 Sevilla" Br emlékérem kissé sérült eredeti tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 1187662
30589
248
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Magyar Kiállítások és Vásárok Érmekben - Expo 1992 Sevilla" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP ujjlenyomatos 1186188
30590
248
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "II.János Pál pápa látogatása - Pannonhalma, Győr" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:PP felületi karc 1141669
30591
248
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 2000. "50 éves az MKB / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" Ag emlékérem eredeti tokban (31,19/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos 1188048
30592
248
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 2003. "Budapest a Duna gyöngye / Az MKB köszönti a 125 éves fővárost" Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,25g/0.999/42,5mm) T:PP 1188050
30593
248
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 2003. "MKB - Boldog Millenniumot / Búcsú a '900-as évektől" Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,42g/0.999/42,5mm) T:PP 1188234
30594
248
Numismatik
Ligeti Erika (1934-) 1985. "Szentendre-i Nyár 85" Br emlékplakett (86mm) T:2 1143099
30595
248
8500
Numismatik
Littman Frigyes (1907-1944) 1929. "Pollák Illés ötven éves ügyvédi jubileuma emlékére" egyoldalas öntött Br plakett (100mm) T:2 Hungary 1929. "50th Anniversary of the lawyer Illés Pollák" one-sided Br plaque. Sign.: Frigyes Littman (100mm) C:XF HP 3380.
1187454
30596
248
Numismatik
Lux Elek (1884-1941) ~1937. "Matolay Elek 1836-1883" Ag érem (4,44g/0.800/30mm) T:2 1169168
30597
248
14000
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" Br emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI OVS ALBA REGIA / 1038-1938" (76mm) T:2 kis ph. Hungary 1938. "St. Stephen of Székesfehérvár" Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (76mm) C:XF small edge error HPII 1657.
1188052
30598
248
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc" Ag emlékérem (31,19g/0.925/42,5mm) T:PP 1186921
30599
248
Numismatik
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1978. "1948-1978 / Munkácsy TSZ (Termelő Szövetkezet)) Br plakett eredeti tokban (99mm) T:1 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF