Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 127

Bukta Mátyás 2009. "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.73g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db!
30564.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bukta Mátyás 2009. "Egri denár Imre király emlékére" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (0,7g/0.920/13,4mm) T:1
30565.

Rufpreis:
800 HUF

Bukta Mátyás 2009. "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.68g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db!
30566.

Rufpreis:
800 HUF

Bukta Mátyás 2009. "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.76g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db!
30567.

Rufpreis:
800 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "50 éves a Magyar Tudományos Akadémia / A tudományos emberfő mennyisége a nemzet igazi hatalma - Széchenyi István" Br érem dísztokban (70mm) C:1-,2 kis ph. Hungary 1975. "50th Anniversary of the Hungarian Academy of Sciences / Count István Széchenyi" Br medallion in case. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (70mm) C:AU,XF small edge error
30568.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "50 éves a Magyar Tudományos Akadémia / A tudományos emberfő mennyisége a nemzet igazi hatalma - Széchenyi István" Br érem dísztokban (70mm) C:1-,2 kis ph.
Hungary 1975. "50th Anniversary of the Hungarian Academy of Sciences / Count István Széchenyi" Br medallion in case. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (70mm) C:AU,XF small edge error

Rufpreis:
5 000 HUF

Csontos László (1925-2013) DN "Bugát Pál emlékérem / Tudományos Ismeretterjesztő Társulat 1841" ezüstözött Br emlékérem (79x76mm) T:2
30569.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1996. "100 év a fényért / A Tungsram 100 éves fennállásának emlékére 1896-1996" Br emlékérem (42,5mm) + 2002. "Országgyűlési Képviselő Választás 2002. április 7. / Köszönjük a segítséget" ezüstözött fém emlékérem (45mm) + Fritz Mihály (1947-) DN "CIB Bank / 25 éve Magyarországon" fém emlékérem (38,5mm) T:2,PP
30570.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem (42.5mm/27g/0.925) T:PP
30571.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" Al emlékérem (32mm) T:2 (PP)
30572.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére" Ag piefort emlékérem sérült dísztokban tanúsítvánnyal (308g/0.999/65mm) T:2(PP) karc, patina
30573.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II. - Szent Erzsébet, Nagyboldogasszony, Szent Margit" 3xklf db-ból álló Ag emlékérem szett eredeti sérült dísztokban sorszámozott tanúsítvánnyal (32,4g/0.925/40mm) T:2 (PP)
30574.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1932. "Magyar Úszó Szövetség" aranyozott Br emlékérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (52mm) T:2
30575.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF