Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 127

Tóth Sándor (1933-) 1995. "Nagykállói Magy. Kir. Országos Tébolyda 1895-1995" aranyozott Br piefort emlékérem (65mm/143g) T:PP felületi karc
30612.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Turáni Kovács Imre (1910-1975) 1945. "Rajnai Sándor Vándordíj" Br lemezplakett (~210x185mm)  gravírozott táblával fakeretben (330x225mm) T:2,2- kereten repedés Hungary 1945. "Sándor Rajnai Challenge Cup" Br one-sided plaque (~210x185mm) with engraved plate in wooden frame. Sign.: Imre Turáni Kovács (330x225mm) C:XF,VF cracked frame
30613.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Várhelyi György (1942-) DN Br névjegyérem (35mm) T:2
30614.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zombori Kiss István (1902-1953) 1941. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912 / Úszás 1941. I" Br díjérem (46mm) + DN "Leventeverseny" aranyozott Br díjérem (35mm) + "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" fém sportérem füllel (35mm) T:2,2-
30615.

Rufpreis:
1 600 HUF

Habsburg Birodalom / Bécs 1790. "II. Lipót pozsonyi koronázása" Ag zseton füllel. "LEOPOLDVS II D G ROM IMP S A GER HVN BOH REX ARCHID AVSTRIAE CORONATVS POSONII XV NOV MDCCXC / PIETATE ET CONCORDIA" (25mm/5.04g) T:3 Habsburg Monarchy / Vienna 1790. "Coronation of Leopoldus II" Ag jeton with ear (25mm/5.04g) C:F HTÉ 877.
30616.

Rufpreis:
2 400 HUF

1907. 100K "Ferenc József Megkoronázásának Negyvenedik Évfordulójára" aranyozott Ag utánveret (5,47g/0.999/25mm) T:PP felületi karc
30617.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1930. "A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara kitüntető érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek" ezüstözött fém emlékérem (45,5mm) T:2 ph.
30618.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1930. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" Br plakett (50x45mm) T:2,2-
30619.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

1939. "Műegyetemi Lövészegyesület 1919 / M.L.E. Kispuska 1935 II. 23-24." szögletes Br plakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel. Szign.: Szoboszlay (60x42mm) T:2
30620.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

1943. "Asztalitenisz 1943. III." Br díjplakett (59x40mm) T:2
30621.

Rufpreis:
5 000 HUF

1957. "A Nagy Októberi Szocialista Forradalom 40. évfordulója" Zn plakett eredeti tokban (74x55mm) T:1
30622.

Rufpreis:
1 000 HUF

1959. "A Magyar Vöröskereszt I. Országos Kongresszusa" kerámia plakett (133mm) T:2- nagyobb kitörés, lepattanások
30623.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF