Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen Zahl der Lose: 127
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1155443
30612
248
Hungarian commemorative medallions
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1995. "Nagykállói Magy. Kir. Országos Tébolyda 1895-1995" aranyozott Br piefort emlékérem (65mm/143g) T:PP felületi karc 1187506
30613
248
Numismatik
Turáni Kovács Imre (1910-1975) 1945. "Rajnai Sándor Vándordíj" Br lemezplakett (~210x185mm) gravírozott táblával fakeretben (330x225mm) T:2,2- kereten repedés Hungary 1945. "Sándor Rajnai Challenge Cup" Br one-sided plaque (~210x185mm) with engraved plate in wooden frame. Sign.: Imre Turáni Kovács (330x225mm) C:XF,VF cracked frame
1103422
30614
248
Numismatik
Várhelyi György (1942-) DN Br névjegyérem (35mm) T:2
1184793
30615
248
Numismatik
Zombori Kiss István (1902-1953) 1941. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912 / Úszás 1941. I" Br díjérem (46mm) + DN "Leventeverseny" aranyozott Br díjérem (35mm) + "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" fém sportérem füllel (35mm) T:2,2-
1169956
30616
248
Numismatik
Habsburg Birodalom / Bécs 1790. "II. Lipót pozsonyi koronázása" Ag zseton füllel. "LEOPOLDVS II D G ROM IMP S A GER HVN BOH REX ARCHID AVSTRIAE CORONATVS POSONII XV NOV MDCCXC / PIETATE ET CONCORDIA" (25mm/5.04g) T:3 Habsburg Monarchy / Vienna 1790. "Coronation of Leopoldus II" Ag jeton with ear (25mm/5.04g) C:F HTÉ 877. 1155053
30617
248
Numismatik
1907. 100K "Ferenc József Megkoronázásának Negyvenedik Évfordulójára" aranyozott Ag utánveret (5,47g/0.999/25mm) T:PP felületi karc 1186181
30618
248
Numismatik
~1930. "A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara kitüntető érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek" ezüstözött fém emlékérem (45,5mm) T:2 ph. 1184303
30619
248
4400
Numismatik
~1930. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" Br plakett (50x45mm) T:2,2-
1184534
30620
248
4200
Numismatik
1939. "Műegyetemi Lövészegyesület 1919 / M.L.E. Kispuska 1935 II. 23-24." szögletes Br plakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel. Szign.: Szoboszlay (60x42mm) T:2
1185901
30621
248
Numismatik
1943. "Asztalitenisz 1943. III." Br díjplakett (59x40mm) T:2
1181262
30622
248
Numismatik
1957. "A Nagy Októberi Szocialista Forradalom 40. évfordulója" Zn plakett eredeti tokban (74x55mm) T:1
1184765
30623
248
Numismatik
1959. "A Magyar Vöröskereszt I. Országos Kongresszusa" kerámia plakett (133mm) T:2- nagyobb kitörés, lepattanások
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF