Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 46

13080.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Volt egyszer egy konzervgyár. A Nagykőrösi Konzervgyár története. Szerk.: Sasvári György. Nagykőrös, 2008, Új Heti Hírek. A DVD-melléklet hiányzik. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13081.

Rufpreis:
800 HUF

Megyeri Ella: Budapesti notesz. Kiadói papír kötésben, térkép nélkül.
13082.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13083.

Rufpreis:
800 HUF

Gombos Zoltán: Régi kertek Pesten és Budán. Bp., 1974. Natura
13084.

Rufpreis:
2 800 HUF

13085.

Rufpreis:
800 HUF

Magyarország helységnévtára 1956. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó(Központi Statisztikai Hivatal). Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13086.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magyarország helységnévtára 1956, Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
13087.

Rufpreis:
1 000 HUF

13088.

Rufpreis:
1 600 HUF

13089.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF