1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Magyarország helységnévtára 1956. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó(Központi Statisztikai Hivatal). Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.