Porzellan

Zahl der Lose: 77

4 db Delfts falitányér évszak motívumokkal, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 29,5 cm
11142.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wagner & Apel Bertram kislány kosárral, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Wagner & Apel Girl with basket, signed, perfect condition
11143.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hutschenreuter virágmintás teáscsésze alj (3db), matricás, hibátlan, jelzett, d:16 cm
11144.

Rufpreis:
1 000 HUF

11145.

Rufpreis:
2 400 HUF

Virágmintás porcelán kistányér, jelzett, repedt, lepattanásokkal, d: 12 cm
11146.

Rufpreis:
800 HUF

Dekoratív, rokokó életképes porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 14,5 cm
11147.

Rufpreis:
800 HUF

XX. sz eleje: Porcelán fűszer (szerecsendió) tartó / Chinaware holder 11 cm
11148.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szív alakú, porcelán bonbonnier / Chinaware bonbonniere 8x5 cm
11149.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagyméretű, aranyozott porcelán teáskanna / Large chinaware tea-pot 30 cm
11150.

Rufpreis:
1 000 HUF

Japán mintás, kékkel festett porcelán váza / Japanese pocelain vase 30 cm
11151.

Rufpreis:
2 000 HUF
21

XX. sz eleje: Nagyméretű korsó, virág díszítéssel / Large jar with flower ornament 30 cm
11152.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagyméretű porcelán teáskanna / Large chinaware tea-pot 30 cm
11153.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF