Porzellan Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1156099
11142
244
4 db Delfts falitányér évszak motívumokkal, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 29,5 cm 1153693
11143
244
Wagner & Apel Bertram kislány kosárral, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Wagner & Apel Girl with basket, signed, perfect condition 1154445
11144
244
Hutschenreuter virágmintás teáscsésze alj (3db), matricás, hibátlan, jelzett, d:16 cm
961767
11145
244
1156074
11146
244
Virágmintás porcelán kistányér, jelzett, repedt, lepattanásokkal, d: 12 cm
1152457
11147
244
Dekoratív, rokokó életképes porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 14,5 cm 1152095
11148
244
XX. sz eleje: Porcelán fűszer (szerecsendió) tartó / Chinaware holder 11 cm 1152112
11149
244
Szív alakú, porcelán bonbonnier / Chinaware bonbonniere 8x5 cm 1152202
11150
244
Nagyméretű, aranyozott porcelán teáskanna / Large chinaware tea-pot 30 cm 1152246
11151
244
Japán mintás, kékkel festett porcelán váza / Japanese pocelain vase 30 cm 1152211
11152
244
XX. sz eleje: Nagyméretű korsó, virág díszítéssel / Large jar with flower ornament 30 cm 1152200
11153
244
Nagyméretű porcelán teáskanna / Large chinaware tea-pot 30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF