Porzellan

Zahl der Lose: 77

Zsolnay virágmintás, porcelán teás csésze és csészealj 7 személyre, hibátlan, jelzett
11118.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay búgócsigával játszó gyerek, kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm / Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition
11119.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay arany szélű teás csésze és alj és kis tányér, hibátlan, jelzett, összesen: 3 db
11120.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay arany szélű tányérok: 2 db lapos d:25,5 cm, 4 db sima lapos d:24,5 cm, 4 db süteményes d:18,5 cm, kopott aranyozás, összesen: 10 db
11121.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás ékszeres doboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7,5×7,5 cm
11122.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay pulyka, kopott aranyozás, jelzett, m:9,5 cm
11123.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay historizáló áttört váza, kézzel festett, jelzett (modern), hibátlan, m:23,5 cm
11124.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Zsolnay historizáló áttört kaspó, kézzel festett, jelzett (modern), hibátlan, m:20,5 cm, d:25,5 cm
11125.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Zsolnay virág mintás lábas kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm, d:17,5 cm
11126.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay virág mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, d:17 cm
11127.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:17 cm
11128.

Rufpreis:
1 200 HUF

11129.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF