Porzellan Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1155999
11118
244
Zsolnay virágmintás, porcelán teás csésze és csészealj 7 személyre, hibátlan, jelzett 1097859
11119
244
Zsolnay búgócsigával játszó gyerek, kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm / Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition
1152596
11120
244
Zsolnay arany szélű teás csésze és alj és kis tányér, hibátlan, jelzett, összesen: 3 db 1152583
11121
244
Zsolnay arany szélű tányérok: 2 db lapos d:25,5 cm, 4 db sima lapos d:24,5 cm, 4 db süteményes d:18,5 cm, kopott aranyozás, összesen: 10 db 1154329
11122
244
Zsolnay pillangó mintás ékszeres doboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7,5×7,5 cm 1153709
11123
244
Zsolnay pulyka, kopott aranyozás, jelzett, m:9,5 cm
1150811
11124
244
36000
Zsolnay historizáló áttört váza, kézzel festett, jelzett (modern), hibátlan, m:23,5 cm
1150785
11125
244
80000
Zsolnay historizáló áttört kaspó, kézzel festett, jelzett (modern), hibátlan, m:20,5 cm, d:25,5 cm
1150706
11126
244
40000
Zsolnay virág mintás lábas kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm, d:17,5 cm
1150513
11127
244
40000
Zsolnay virág mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, d:17 cm
1087492
11128
244
Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:17 cm 1104492
11129
244
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF