Porzellan

Zahl der Lose: 77

Herendi Apponyi mintás dobozka, kézzel festett, jelzett, kopott, d:6,5 cm
11082.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Herendi Rothschild mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x9 cm
11083.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Herendi 4 db különböző mintájú hamutartó(Apponyi, Viktória mintás, virágmintás), 9x6 és 14x9 cm közötti méretekben, kézzel festett, hibátlan, jelzett
11084.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi János vitéz, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 9x6 cm
11085.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi virágmintás porcelán karmos kaspó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 15x10x10 cm
11086.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi virágmintás porcelán fogpiszkálótartó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 5,5x5x3 cm
11087.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi virágmintás porcelán talpas váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 17 cm
11088.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Herendi locsolkodó pár, fehér mázas, jelzett (mélynyomás), alján lepattanással, m:25 cm
11089.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi virágmintás fedeles váza, felirattal, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 26,5 cm
11090.

Rufpreis:
5 000 HUF
18

Herendi nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11091.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi találkozó juhászok, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20,5 cm, h:20,5 cm
11092.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herendi Nanking bouquet mintás áttört kosárka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 9 cm, m: 4 cm
11093.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF