Porzellan Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1155657
11082
244
2200
Herendi Apponyi mintás dobozka, kézzel festett, jelzett, kopott, d:6,5 cm 1156602
11083
244
Herendi Rothschild mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x9 cm 1156629
11084
244
Herendi 4 db különböző mintájú hamutartó(Apponyi, Viktória mintás, virágmintás), 9x6 és 14x9 cm közötti méretekben, kézzel festett, hibátlan, jelzett 1156610
11085
244
Herendi János vitéz, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 9x6 cm 1156684
11086
244
Herendi virágmintás porcelán karmos kaspó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 15x10x10 cm
1156635
11087
244
Herendi virágmintás porcelán fogpiszkálótartó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 5,5x5x3 cm 1156694
11088
244
Herendi virágmintás porcelán talpas váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 17 cm 1155640
11089
244
Herendi locsolkodó pár, fehér mázas, jelzett (mélynyomás), alján lepattanással, m:25 cm 1152249
11090
244
Herendi virágmintás fedeles váza, felirattal, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 26,5 cm 1127330
11091
244
Herendi nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1127316
11092
244
26000
Herendi találkozó juhászok, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20,5 cm, h:20,5 cm 1118316
11093
244
Herendi Nanking bouquet mintás áttört kosárka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 9 cm, m: 4 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF