cca 1900 Játék teáskészlet, gazdag aranyozással. (sérülésekkel) / Toy ... https://www.darabanth.com/de/244-Fernauktion/244.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~200011/cca-1900-Jatek-teaskeszlet-gazdag-aranyozassal-serulesekkel-Toy-tea-set~II1155545
1155545
11155
244
Beschreibung: cca 1900 Játék teáskészlet, gazdag aranyozással. (sérülésekkel) / Toy tea set
: sass_melinda