Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 113

13111.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13112.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

13113.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arany album. Than Mór és Lotz Károly fényképezett rajzai Arany János költeményeihez. Bp., [1868], Ráth Mór. Kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, gerince félig elválik, a lapok egy részre kijár.
13114.

Rufpreis:
2 000 HUF

A sport enciklopédiája. 2. köt. Bp., 1928, Enciklopédia Rt. Kicsit laza, kopott, enyhén vetemedett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13115.

Rufpreis:
2 000 HUF

Petőfi-album. Szerk.: Bartók Lajos, Endrődi Sándor, Szana Tamás. Bp., 1898, Athenaeum. Számos illusztrációval, kihajtható szövegközi mellékletekkel. Díszes, dombornyomott, aranyozott, festett félvászon kötésben, bal alsó sarka sérült, egyébként jó állapotban.
13116.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jókai Mór összes művei Nemzeti díszkiadás 100 kötetben. 94 kötet a sorozatból. Bp., 1894-1907. Festett egészvászon kötésben, néhány kötet kivételével szép állapotban. Hiány: 29,30,45,46, és még kettő
13117.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

13118.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Bp., [1912], Pesti Napló. Kicsit laza, néhol kopott, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13119.

Rufpreis:
2 000 HUF

Petőfivel kapcsolatos könyvek tétele: Petőfi almanach, Petőfi könyvtár sorozat részei
13120.

Rufpreis:
2 000 HUF

Shakespeare remekei I., III., IV. kötet. John Gilbert rajzaival. Bp., Lampel R. Kk. Kiadói dombornyomott, aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél kissé sérültek, kissé kopott állapotban.
13121.

Rufpreis:
1 800 HUF

13122.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF