https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 113
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
894117
13099
244
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1943, Révai. Festett félvászon kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1034676
13100
244
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Cziklay Lajos: Katholikus hajadonok könyve.(Jó tanácsadó az élet mindennapjára. Budapest,é.n., szerző sajátja. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, karton tokban.
Das Lot is nicht erreichbar
921218
13101
244
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
894098
13102
244
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Jézusfaragó ember. Bp., 1936, Révai. Kissé piszkos kiadói halina kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
745844
13103
244
0
8000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
1864 Magyar Nők Évkönyve. Negyedik évfolyam. Szerk. és kiad. Emilia (Kánya Emília). Pest, 1863. Kiadói, díszes félbőr kötésben, 14db litografált portréval, kopottas állapotú (a kötéstábla és a lapok foltosak, helyenként javításnyomok, ill. ceruzás firkák, az elején a naptárból 2 lap hiányzik)
Das Lot is nicht erreichbar
951035
13104
244
0
18000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Ferenc: Hétágú síp. (Tréfák, karcolatok, tárcák. Bp., 1911, Franklin. Első kiadás. Aláírt példány! Félbőr kötésben, domború mintás gerinc, aranyozott felírat. Kicsit kopott, de egyébként jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
1050548
13105
244
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Az orosz novellaírás remekei: N. Sz. Ljeszkov: A halhatatlan Golovan. Gyoma, Kner Izidor kiadása. Illusztrált papírborítóban
Das Lot is nicht erreichbar
961510
13106
244
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
997781
13107
244
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Róbert László: Tisztelendők. Budapest, 1989, Kossuth. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szerző által dedikált példány.
Das Lot is nicht erreichbar
988394
13108
244
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ferenczy Árpád: A nirvána felé. Regényes indiai történetek. 1-2. köt. Bp., [1917], Légrády. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1153413
13109
244
0
9000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. 12 kötetbe kötve. Komplett!, Bp., 1936-42, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Az egyik kötet fedőborítója hiányzik, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1101933
13110
244
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes krimi/detektívregény tétel: Agatha Christie, Edgar Wallace, az X akták sorozat több kötete, Columbo, stb., összesen 11 db
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse