https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 52
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
999034
12798
244
0
800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Balkáni piacok a háború után. Gazdasági ismertető. XI. Szaloniki. Bp., 1914. M. Kir. Kereskedelmi Múzeum. 26p. Képekkel, térképekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
999056
12799
244
0
1200
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Harsányi István: Sárospataki kalauz Második javított és bővített kiadás. Sárospatak, 1928. Fisher ny. 150 l. 49 képpel. Kiadói, illusztrált, javított kartonálásban, körülvágatlan.
Das Lot is nicht erreichbar
999050
12800
244
0
800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Boldizsár Iván: A gazdag parasztok országa. [H. é.n.] Franklin. 67p. 2. kiadás. Kiadói, színes, illusztrált (Mallász Gitta) papírborítóban. 926289
12801
244
0
800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Győr ismertetése és tájékoztatója. Szerk.: Valló István. Győr, 1930, Győr Baráti Köre. Meglazult papírkötésben, a hátsó borító és félig a gerinc hiányzik.
Das Lot is nicht erreichbar
1103816
12802
244
0
7000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar föld - magyar nép. Szerk.: Csuka Zoltán, Ölvedi János. 1-2. köt. Bp., 1943, Magyar Írás Irodalmi Könyvkiadóvállalat. Erősen kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
974359
12803
244
0
1600
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Orbán Balázs A Székelyföld leírása I. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
974365
12804
244
0
1600
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Orbán Balázs A Székelyföld leírása V. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1113723
12805
244
0
3000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Biendl, Hans (Hrsg.) und Alfred v. Radio-Radis: Skitouren in den Ostalpen. Band I. II. Wien, 1906. Adolf Holzhausen, Egészvászon kötésben / In painted full linen binding
Das Lot is nicht erreichbar
1112436
12806
244
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Tichy, Herbert: Zum heiligsten Berg der Welt - Auf Landstraßen und Pilgerpfaden in Afghanistan, Indien und Tibet. Wien, 1937 Seidel.
Das Lot is nicht erreichbar
1113405
12807
244
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Paul Hübel: Der Bergsteiger Walter Stösser. Ein Buch der Erinnerung. Erfurt, Richter,, 1940. Egészvászon kötésben / In full linen binding
Das Lot is nicht erreichbar
1113716
12808
244
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Rudolf Pozdena: Wanderers Orientierungs- und Wetter-Taschenbuch. Wien 1935. Deutscher Verlag für Jugend und Volk. Kissé sérült / slightly damaged
Das Lot is nicht erreichbar
1113710
12809
244
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Günther Siegmund: Physische Geographie. Leipzig, 1901. Göschen. Egészvészon kötésben / In full linen binding.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse