https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 52

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Balkáni piacok a háború után. Gazdasági ismertető. XI. Szaloniki. Bp., 1914. M. Kir. Kereskedelmi Múzeum. 26p. Képekkel, térképekkel.
1
12798.

Balkáni piacok a háború után. Gazdasági ismertető. XI. Szaloniki. Bp., 1914. M. Kir. Kereskedelmi Múzeum. 26p. Képekkel, térképekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Harsányi István: Sárospataki kalauz Második javított és bővített kiadás. Sárospatak, 1928. Fisher ny. 150 l. 49 képpel. Kiadói, illusztrált, javított kartonálásban, körülvágatlan.
1
12799.

Harsányi István: Sárospataki kalauz Második javított és bővített kiadás. Sárospatak, 1928. Fisher ny. 150 l. 49 képpel. Kiadói, illusztrált, javított kartonálásban, körülvágatlan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Boldizsár Iván: A gazdag parasztok országa. [H. é.n.] Franklin. 67p. 2. kiadás. Kiadói, színes, illusztrált (Mallász Gitta) papírborítóban.
1
12800.

Boldizsár Iván: A gazdag parasztok országa. [H. é.n.] Franklin. 67p. 2. kiadás. Kiadói, színes, illusztrált (Mallász Gitta) papírborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Győr ismertetése és tájékoztatója. Szerk.: Valló István. Győr, 1930, Győr Baráti Köre. Meglazult papírkötésben, a hátsó borító és félig a gerinc hiányzik.
1
12801.

Győr ismertetése és tájékoztatója. Szerk.: Valló István. Győr, 1930, Győr Baráti Köre. Meglazult papírkötésben, a hátsó borító és félig a gerinc hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar föld - magyar nép. Szerk.: Csuka Zoltán, Ölvedi János. 1-2. köt. Bp., 1943, Magyar Írás Irodalmi Könyvkiadóvállalat. Erősen kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1
12802.

Magyar föld - magyar nép. Szerk.: Csuka Zoltán, Ölvedi János. 1-2. köt. Bp., 1943, Magyar Írás Irodalmi Könyvkiadóvállalat. Erősen kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Orbán Balázs A Székelyföld leírása I. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
1
12803.

Orbán Balázs A Székelyföld leírása I. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Orbán Balázs A Székelyföld leírása V. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
1
12804.

Orbán Balázs A Székelyföld leírása V. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Biendl, Hans (Hrsg.) und Alfred v. Radio-Radis: Skitouren in den Ostalpen. Band I. II.  Wien, 1906. Adolf Holzhausen, Egészvászon kötésben / In painted full linen binding
1
12805.

Biendl, Hans (Hrsg.) und Alfred v. Radio-Radis: Skitouren in den Ostalpen. Band I. II. Wien, 1906. Adolf Holzhausen, Egészvászon kötésben / In painted full linen binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tichy, Herbert: Zum heiligsten Berg der Welt - Auf Landstraßen und Pilgerpfaden in Afghanistan, Indien und Tibet. Wien, 1937 Seidel.
1
12806.

Tichy, Herbert: Zum heiligsten Berg der Welt - Auf Landstraßen und Pilgerpfaden in Afghanistan, Indien und Tibet. Wien, 1937 Seidel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Paul Hübel: Der Bergsteiger Walter Stösser. Ein Buch der Erinnerung. Erfurt, Richter,, 1940. Egészvászon kötésben / In full linen binding
1
12807.

Paul Hübel: Der Bergsteiger Walter Stösser. Ein Buch der Erinnerung. Erfurt, Richter,, 1940. Egészvászon kötésben / In full linen binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rudolf Pozdena: Wanderers Orientierungs- und Wetter-Taschenbuch. Wien 1935. Deutscher Verlag für Jugend und Volk. Kissé sérült / slightly damaged
1
12808.

Rudolf Pozdena: Wanderers Orientierungs- und Wetter-Taschenbuch. Wien 1935. Deutscher Verlag für Jugend und Volk. Kissé sérült / slightly damaged

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Günther Siegmund: Physische Geographie. Leipzig, 1901. Göschen. Egészvészon kötésben / In full linen binding.
1
12809.

Günther Siegmund: Physische Geographie. Leipzig, 1901. Göschen. Egészvészon kötésben / In full linen binding.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse