Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. (V. hiányzik) Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, közepes állapotban
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötéseken itt-ott kopásokkal, két kötet gerince elvált, de javítható, egy-két lap hiányzik, illetve elvált
Dr. Thirring Gusztáv-Dr. Heimler Károly: Sopron, Kőszeg, Eger és környékének részletes kalauza. 3 kalauz egy könyvbe kötve. Egészvászon kötésben, a kötés jó, belül a lapok több helyen megviselt állapotban.
Perényi Antal: A veszprémi Dávid-árvaház története. Veszprém, 1892, Kompolthy T. "Petőfi" Könyvnyomdája. Kissé szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.