Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 52

12774.

Rufpreis:
800 HUF

12775.

Rufpreis:
1 400 HUF

12776.

Rufpreis:
1 600 HUF

1905 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 2 körképrészlettel, 35 képpel, 1 térképpel, 4 tervrajzzal, 1 vázrajzzal.
12777.

Rufpreis:
6 000 HUF

1900 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 38 képpel és  14 vázrajzzal
12778.

Rufpreis:
6 000 HUF

1904 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 44 képpel.
12779.

Rufpreis:
6 000 HUF

1907 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 57 képpel és 2 térképvázlattal.
12780.

Rufpreis:
6 000 HUF

1903 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 17 képpel és 1 térképvázlattal.
12781.

Rufpreis:
6 000 HUF

1906 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 24 képpel és 1 térképvázlattal.
12782.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ujváry Aladár: Utirajz és kalauz. Bp, é.n., Pfeifer Ferdinánd Könyvkereskedése. Kiadói papírkötésben, gerincén egy két szakadással
12783.

Rufpreis:
2 400 HUF

12784.

Rufpreis:
800 HUF

12785.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF