Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1014238
12774
244
Books: Travelling, cities
1102458
12775
244
Books: Travelling, cities
916767
12776
244
Books: Travelling, cities
1047880
12777
244
Books: Travelling, cities
1905 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 2 körképrészlettel, 35 képpel, 1 térképpel, 4 tervrajzzal, 1 vázrajzzal. 1047910
12778
244
Books: Travelling, cities
1900 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 38 képpel és 14 vázrajzzal 1047886
12779
244
Books: Travelling, cities
1904 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 44 képpel. 1047866
12780
244
Books: Travelling, cities
1907 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 57 képpel és 2 térképvázlattal. 1047890
12781
244
Books: Travelling, cities
1903 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 17 képpel és 1 térképvázlattal. 1047876
12782
244
Books: Travelling, cities
1906 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 24 képpel és 1 térképvázlattal. 1113749
12783
244
Books: Travelling, cities
Ujváry Aladár: Utirajz és kalauz. Bp, é.n., Pfeifer Ferdinánd Könyvkereskedése. Kiadói papírkötésben, gerincén egy két szakadással
961349
12784
244
Books: Travelling, cities
912076
12785
244
Books: Travelling, cities
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF