Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1135769
11131
242
Virágmintás porcelán kiöntő, matricás, kis kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 19 cm 1120315
11132
242
Jelzett szelencetartó, réz szerelékkel, máz alatti kék festéssel, 12×8 cm 1083296
11133
242
Soproni tűztorony, Karlovy Vary emlék, hibátlan, m: 10 cm, 11 cm
1044670
11134
242
Kínai kék-fehér mintás porcelán tálka, több helyem lepattanással, d: 16 cm
851380
11135
242
3200
Kínai életképes tálka, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, 21×13 cm
851267
11136
242
Japán gésa, kézzel festett, sérült, jelzés nélkül, m:29 cm 850908
11137
242
Kecskemét 1980 Nemzetközi Női Kosárlabda Torna porcelán díj, MKSZ 1933-1983 50 Emlék porcelán plakett, hibátlan, d: 12 cm és 17x20 cm
1033119
11138
242
Jelzett hiányos teás csésze, matricás, apró lepattanás a kiöntőn + 5 db süteményes tányér 1082984
11139
242
2 db életképes modern kínai porcelán kaspó tálkával, kézzel festett, jelzett, d: 14 cm 1135927
11140
242
Rossz fiúk, kézzel festett figurális porcelán, hibátlan, jelzett, m: 23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF