https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 70
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1114603
11107
242
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi Szász Endre tervezte váza, matricás, kézzel aranyozott, hibátlan, m:25 cm, d:13,5 cm 1108598
11108
242
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi Szász Endre tervezte porcelán doboz, matricás, jelzett, hibátlan, 13,5×8,5 cm 1044608
11109
242
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi porcelán női akt, kézzel festett, zománcon alig észrevehető hajszálrepedéssel, jelzett, m: 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1045017
11110
242
0
1200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Népi motívumos Hollóházi porcelán butykos, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1016504
11111
242
0
1800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
"Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányászüzem" Hollóházi emlék söröskupa, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1015365
11112
242
0
2600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
"MN Borsod Légterének Védelmében 1951-1986" Hollóházi emlék porcelánváza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1016490
11113
242
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóháza Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányász Üzem emlék sörös kupa készlet 6 darabos, jelzett, hibátlan, 110mm
Das Lot is nicht erreichbar
921517
11114
242
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi virágmintás porcelán mokkás készlet, jelzett 1104492
11115
242
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi hegedülő porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1104494
11116
242
0
1800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi kézzel festett porcelán Aladdin, hibátlan, jelzett, m: 13 cm 1087492
11117
242
0
1200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1093302
11118
242
0
1800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Népi motívumos Hollóházi kupica szett: 4 db kupica, d: 4,5 cm + tálka, 22×5,5 cm, kézzel festett, jelzett, saját dobozában
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse