Drucksachen

Zahl der Lose: 157

1846 A Pesti Hírlap 6 száma
12350.

1846 A Pesti Hírlap 6 száma

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1860-1880 Korabeli kották egybe kötve. Rózsavölgyi és egyéb kiadások, részmetszetű, dekoratív címlapokkal. Kb 20 db / Vintage, etched notes with decorative covers
12351.

Rufpreis:
6 000 HUF

1865 Kertészgazda. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 1. évf. 18. sz. Pest, Emich Gusztáv. Kicsit kopott, enyhén foltos állapotban, 16 p.
12352.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1870 Csipke, litho üdvözlőkártya hozzá való borítékban / Embroided litho greeting card
12353.

Rufpreis:
1 600 HUF

1875 A gyakorlati mezőgazda. Korszerű közlöny. Szerk.: Sporzon Pál. 4. évf. 9. sz., tetején kis sérüléssel.
12354.

Rufpreis:
1 600 HUF

1876 A II. kerületi elöljáróság hirdetménye az Ó-budai szüret kezdetéről, 39x25cm
12355.

Rufpreis:
5 000 HUF

12356.

Rufpreis:
5 000 HUF

12357.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1890-1930 5 db díszes, főként esküvői meghívó
12358.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890 Flüsternde Blätter - litho képes, levél formájú könyvecske / Booklet with litho images  12 p.
12359.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890 Forgatható, mechanikus dombornyomott litho naptár. / Embossed, mechanic litho calendar  8x12 cm
12360.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900 Adler Varrógép reklám Pécs bélyegzővel, 13x7,5cm
12361.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF