Drucksachen

Zahl der Lose: 157

1896 Wien(Bécs), Jahresbericht der Gesellschaft zur Förderung der naturhistorischen Erforschung des Orients in Wien für das Jahr 1895, 20p
12362.

Rufpreis:
800 HUF

1897 A Drezdai Nemzetközi Művészeti Kiállítás kisméretű reklámcédulái, 3 db, 12x8 cm / 1897 Dresden, International exhibition of fine arts, 12x8 cm
12363.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 50 db különböző névjegykártya polgári származású személyektől
12364.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900 Vasúti menetrend: Illustrirter Führer auf den k. k. Österr. Staatsbahnen.  für die Strecken Trient-Tezze, Wien, cca 1900 Steyrermühl. KIssé sérült papírkötésben / In slightly damaged paper binding 90p. + 2 kihajtható térkép
12365.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, kiad. Libreria Spithöver. Nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában /  Cromolithography, 47x53cm
12366.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, ed. Spithöver. Nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában /  Cromolithography, 52x61,5cm
12367.

Rufpreis:
2 000 HUF

12368.

Rufpreis:
2 000 HUF

12369.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, kiad. Libreria Spithöver, nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában /  Cromolithography, 48x61cm
12370.

Rufpreis:
2 000 HUF

12371.

Rufpreis:
2 000 HUF

12372.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Globus gravüre Battoni: Magalena. Nyomat, üvegezett keretben, 27×40 cm
12373.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF