Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 50

Gagarin, Jurij: Utazás a világűrben. Az első űrhajós pilóta feljegyzései. Bp., 1962, Táncsics Könyvkiadó. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. + Autó-motor magazin 14. évf. 1961, 17. sz.
12690.

Rufpreis:
1 000 HUF

12691.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete. Szakadt, elváló papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12692.

Rufpreis:
3 000 HUF

Collier, D. M. B.; Jacot, B. L.: Marconi, az éter varázslója. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Ragasztott gerincű félvászon kötésben, jó állapotban.
12693.

Rufpreis:
800 HUF

Schwicker Alfréd: Chémia I.-II. kötet I. Szervetlen rész. II. Szerves rész. Bp., 1907. Stampel
12694.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tíz írás a nyomdászatról. Kilencedik Hungária Könyv.  Budapest, (1942), Hungária Nyomda. Sorszámozott, ez a 414. vitéz Tóth László példánya. Kiadói egészvászon kötésben.
12695.

Rufpreis:
6 000 HUF

12696.

Rufpreis:
5 000 HUF

Markovits Imre dr.: A kvarcfénykezelés technikája és indikációi. Az ultra-ibolya sugarak és alkalmazásuk az orvostudományban. 17 ábrával. Budapest,é.n., Novák és Társa. Kiadói papír kötésben.
12697.

Rufpreis:
800 HUF

12698.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mosonyi János dr.: Idegrendszerünk. Magyar Szemle Kincsestára. Budapest, 1930, Magyar Szemle Társaság. Díszes kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban.
12699.

Rufpreis:
1 000 HUF

1947 Magyar Statisztikai Zsebkönyv térképpel
12700.

Rufpreis:
1 000 HUF

Inz. Dimitrije Milovanov: Hidrosistem Dunav-Tisa-Dunav. Novi Sad, 1972, Vodprivredno preduzece Duna-Tisa-Duna. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
12701.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF