Gagarin, Jurij: Utazás a világűrben. Az első űrhajós pilóta feljegyzései. Bp., 1962, Táncsics Könyvkiadó. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. + Autó-motor magazin 14. évf. 1961, 17. sz.
Tíz írás a nyomdászatról. Kilencedik Hungária Könyv. Budapest, (1942), Hungária Nyomda. Sorszámozott, ez a 414. vitéz Tóth László példánya. Kiadói egészvászon kötésben.
Markovits Imre dr.: A kvarcfénykezelés technikája és indikációi. Az ultra-ibolya sugarak és alkalmazásuk az orvostudományban. 17 ábrával. Budapest,é.n., Novák és Társa. Kiadói papír kötésben.
Archibald, Williams: Korunk találmányai. A drótnélküli távíró, a folyékony levegő alkalmazásai... Az angol eredeti nyomán átdolgozta Sándor Szilárd. Budapest, 1910, Franklin. Kopottas, aranyozott, illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.
Mosonyi János dr.: Idegrendszerünk. Magyar Szemle Kincsestára. Budapest, 1930, Magyar Szemle Társaság. Díszes kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban.