Gagarin, Jurij: Utazás a világűrben. Az első űrhajós pilóta feljegyzései. Bp., 1962, Táncsics Könyvkiadó. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. + Autó-motor magazin 14. évf. 1961, 17. sz.