Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 50

12678.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12679.

Rufpreis:
1 800 HUF

12680.

Rufpreis:
800 HUF

Bródy Sándor: A szerelem élettana. Studiumok. Wien, 1922, Pegazus Kiadás. Kiadói egészvászon kötésben.
12681.

Rufpreis:
1 600 HUF

Körösy Kornél dr.: Az örökléstan alapismeretei. Budapest, 1936, Novák Rudolf és Társa. Kiadói papír kötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel.
12682.

Rufpreis:
2 000 HUF

12683.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12684.

Rufpreis:
1 800 HUF

12685.

Rufpreis:
2 000 HUF

12686.

Rufpreis:
800 HUF

English-German medical dictionary. 1939. Franz Deuticke. Kötés sérült / Binding somewhat damaged.
12687.

Rufpreis:
1 000 HUF

12688.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Ballagi István: Gyógyászati mykológia. Bp., 1929. Magyar Orvosi Könyvkiadó. 138 p. Egészvászon kötésben
12689.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF