Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 42

12599.

Rufpreis:
10 000 HUF

12600.

Rufpreis:
3 000 HUF

12601.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Makkai-Szász: Erdély története napjainkig I.-III. kötet. Bp., 1988 Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, lapok felső éle kissé koszolódott
12602.

Rufpreis:
3 000 HUF

12603.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

12604.

Rufpreis:
6 000 HUF

12605.

Rufpreis:
4 000 HUF

12606.

Rufpreis:
4 000 HUF

12607.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lipták-Zákonyi: Veszprém megye a szabadságküzdelmekben. Veszprém, 1957. 112p. Sok illusztrációval
12608.

Rufpreis:
1 400 HUF

Losonci István: Hármas kis-tükör melly Magyarország 1. legújabb földleírását II. régibb és legujabb polgári állapotát, III. A' magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét híven ábrázolja. Hetedik kiadás. Pesten, 1836, Trattner Károly. A címlapon jelzett két térkép közül az csak az Erdély van meg. Borító nélkül, kissé viseltes
12609.

Rufpreis:
2 000 HUF

dr. Vajda Pál: Oroszok a magyar szabadságharcról. Bp., 1949. Honvéd levéltár
12610.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF