Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 42

12623.

Rufpreis:
6 000 HUF

12624.

Rufpreis:
6 000 HUF

12625.

Rufpreis:
4 000 HUF

12626.

Rufpreis:
4 000 HUF

12627.

Rufpreis:
5 000 HUF

12628.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Hahn István et al.: Világtörténet képekben. 1-2. köt. Bp., 1981, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12629.

Rufpreis:
1 000 HUF

A múlt születése c. sorozat 20 kötete. Bp., 1984. Helikon. Sok képpel, illusztrációval számos történelmi témát és kort feldolgozva
12630.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kolinovics, Gabrielis [Gábor]: Nova Ungariae periodus, anno primo gynaecocratiae austriacő inchoata, sive comitiorum generalium, quibus defuncto Carolo VI. austriacorum Caesarum, ultimo ejus primogenita filia Maria Theresia, in reginam Ungariae Posonii 1741. Budae, 1790, Typis Regiae Universitatis. [24], 680 l. Korabeli,  sérült papírkötésben. gr. Széchenyi Bertalan ex librisével
12631.

Rufpreis:
8 000 HUF

12632.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

12633.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aggházy Kamil vitéz, Stefán Valér: A világháború 1914-1918. 28 szöveg közé nyomott térképvázlattal és 31 mélynyomású fényképmelléklettel. Bp., 1934, Közművelődési Tanács. Laza gerincű kiadói egészvászon kötésben.
12634.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF