Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1071818
10193
241
Swierkiewicz Róbert (1942-): Ady Endre: Varjak szent madarak, linó, papír, jelzett, paszpartuban, 63×49 cm 1130087
10194
241
Szabó János(1987): Védett terület 13. Ofszet, papír, üvegezett keretben, jelzett, 33x24 cm 1112582
10195
241
Szander Frigyes Ferenc (1927-2000): Nagymarosi házak, olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm
1092547
10196
241
Szander Frigyes (1927-2000): Tihany. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm
1127056
10197
241
Szántó jelzéssel: Angyal, olaj, farost, 62×33 cm 1130037
10198
241
Szász jelzéssel: Három grácia, vegyes technika, karton, 28,5×23,5 cm 1130024
10199
241
Szász jelzéssel: Arcok, vegyes technika, karton, 27×18,5 cm 1107452
10200
241
11000
1130059
10201
241
Szegvári jelzéssel: Tél a Balaton partján, olaj, vászon, 49,5×54,5 cm 1012505
10202
241
Szenti Ernő (1939-2012): Cím nélkül. Linó, papír, jelzett, 29×41 cm
1125761
10203
241
Szigethy István (1891-1968): Szigethy Annus biedermeier ex libris,klisé, 7x4,5cm
1112532
10204
241
9500
Szilvásy Nándor(1927-): Kikötő. Akvarell, papír, jelzett, 26x37 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF