Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 277

Szilvásy Nándor(1927-): Rémek. Vegyes technika, papír, jelzett, 31x43 cm
10205.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Szilvásy Nándor(1927-): Munka a földeken. Akvarell, papír, jelzett, 27x43 cm
10206.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Szolnay jelzéssel: Tájkép, pasztell, papír, 29,5×42 cm
10207.

Rufpreis:
1 200 HUF

10208.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szőnyi István (1894-1960): Gyártelep. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 16×21 cm
10209.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szőnyi István (1894-1960): Napba néző. Negatív rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 11×8 cm
10210.

Rufpreis:
5 000 HUF

10211.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hans Thoma (1839-1924): Ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 11x11 cm
10212.

Rufpreis:
1 000 HUF

Török Endre (1926-1980): Nyárfák. Színezett linó, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
10213.

Rufpreis:
2 400 HUF

Urich(?) jelzéssel: Tengeri csata, olaj, vászon, 60×80 cm
10214.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vadász Endre (1901-1944): Ex Libris, Schaffer Andor. Rézkarc, papír, jelzett, 9×8 cm.
10215.

Rufpreis:
1 600 HUF

10216.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF