Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1112539
10205
241
9500
Szilvásy Nándor(1927-): Rémek. Vegyes technika, papír, jelzett, 31x43 cm
1112534
10206
241
9500
Szilvásy Nándor(1927-): Munka a földeken. Akvarell, papír, jelzett, 27x43 cm
1130095
10207
241
Szolnay jelzéssel: Tájkép, pasztell, papír, 29,5×42 cm 1042848
10208
241
1107543
10209
241
11000
Szőnyi István (1894-1960): Gyártelep. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 16×21 cm
1130252
10210
241
Szőnyi István (1894-1960): Napba néző. Negatív rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 11×8 cm
924261
10211
241
Takács jelzéssel: Napnyugta. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 45×55 cm 1130897
10212
241
Hans Thoma (1839-1924): Ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 11x11 cm 1103240
10213
241
Török Endre (1926-1980): Nyárfák. Színezett linó, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm 1128529
10214
241
Urich(?) jelzéssel: Tengeri csata, olaj, vászon, 60×80 cm
1124267
10215
241
Vadász Endre (1901-1944): Ex Libris, Schaffer Andor. Rézkarc, papír, jelzett, 9×8 cm. 1079431
10216
241
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF