Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1124560
10241
241
Jelzés nélkül: Csodaszarvas. Zománckép fém lemezen, fa keretben, 39x16 cm 1124537
10242
241
Jelzés nélkül: Maga az ördög. Zománckép fém lemezen, fa keretben, 31x15 cm 1124906
10243
241
Jelzés nélkül: Cseresznyevirágok. Selyem, üvegezett keretben, 25x30 cm 1129939
10244
241
Jelzés nélkül: Halász a tavon, vegyes technika, papír, üvegezve, 20×40 cm
1130115
10245
241
Jelzés nélkül: Ülő alakok, vegyes technika, 30×21 cm 1123634
10246
241
Jelzés nélkül: Alpesi táj, olaj, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 12×17,5 cm
1124924
10247
241
Jelzés nélkül: Madárdal. Selyem, üvegezett keretben, 30x25 cm 1124917
10248
241
Jelzés nélkül: Madárfütty. Selyem, üvegezett keretben, 30x25 cm 1124914
10249
241
Jelzés nélkül: Tavasz. Selyem, üvegezett keretben, 30x25 cm 1123091
10250
241
Jelzés nélkül: Pipázó. Olaj, vászon, sérült keretben, 42×32 cm
1123142
10251
241
Jelzés nélkül: Gyümölcs csendélet. Olaj, vászon, sérült keretben, 30×40 cm
1086298
10252
241
Jelzés nélkül: Patakpart. Akvarell, papír, gyűrött, üvegezett keretben, 29×12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF