Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 74

Zoltán Imre, Frankl Sándor: Nőgyógyászati műtéttan. Bp., 1949, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Számos érdekes rajzzal. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13425.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fornet Béla: Belgyógyászat. 1-2. köt. Bp., 1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopott, kissé megviselt félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13426.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kiss Ferenc: Rendszeres bonctan 1-2. köt. Szeged, 1941, Szegedi Új Nemzedék Lapvállalat Rt. Erősen kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13427.

Rufpreis:
5 000 HUF

Boda Domokos: Gyermekgyógyászat. Bp., 1981, Medicina Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13428.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kovács Ferenc: Gyakorlati és műtétes szülészet. Debrecen, 1944, Debreceni Magyar Királyi Tisza István Tudományegyetemi Nyomda. Vászonkötésben, a gerince félig elválik, egyébként jó állapotban.
13429.

Rufpreis:
2 800 HUF

Orvos a családban. Bp., é.n. Tolnai. 1.-10. kötet. Komplett. Kiadói félbőr kötésben, egyik kötet gerince hibás
13430.

Rufpreis:
2 800 HUF

Erdmann, Gerhart: Allergie-Probleme im Kindesalter. Leipzig, 1961, Johann Ambrosius Barth Verlag (Allergie- und Asthmaforschung 5.). Papírkötésben, jó állapotban.
13431.

Rufpreis:
2 800 HUF

13432.

Rufpreis:
1 000 HUF

13433.

Rufpreis:
1 000 HUF

13434.

Rufpreis:
1 200 HUF

13435.

Rufpreis:
2 000 HUF

Körösy Kornél dr.: Az örökléstan alapismeretei. Budapest, 1936, Novák Rudolf és Társa. Kiadói papír kötésben. Szép állapotban.
13436.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF