Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 74
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1125210
13425
241
Books: Science and technology
Zoltán Imre, Frankl Sándor: Nőgyógyászati műtéttan. Bp., 1949, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Számos érdekes rajzzal. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1125233
13426
241
Books: Science and technology
Fornet Béla: Belgyógyászat. 1-2. köt. Bp., 1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopott, kissé megviselt félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1125459
13427
241
Books: Science and technology
Kiss Ferenc: Rendszeres bonctan 1-2. köt. Szeged, 1941, Szegedi Új Nemzedék Lapvállalat Rt. Erősen kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1125578
13428
241
Books: Science and technology
Boda Domokos: Gyermekgyógyászat. Bp., 1981, Medicina Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1125671
13429
241
Books: Science and technology
Kovács Ferenc: Gyakorlati és műtétes szülészet. Debrecen, 1944, Debreceni Magyar Királyi Tisza István Tudományegyetemi Nyomda. Vászonkötésben, a gerince félig elválik, egyébként jó állapotban.
1102060
13430
241
Books: Science and technology
Orvos a családban. Bp., é.n. Tolnai. 1.-10. kötet. Komplett. Kiadói félbőr kötésben, egyik kötet gerince hibás
1125655
13431
241
Books: Science and technology
Erdmann, Gerhart: Allergie-Probleme im Kindesalter. Leipzig, 1961, Johann Ambrosius Barth Verlag (Allergie- und Asthmaforschung 5.). Papírkötésben, jó állapotban.
1012606
13432
241
Books: Science and technology
1041811
13433
241
Books: Science and technology
1021475
13434
241
Books: Science and technology
1092310
13435
241
Books: Science and technology
1018237
13436
241
Books: Science and technology
Körösy Kornél dr.: Az örökléstan alapismeretei. Budapest, 1936, Novák Rudolf és Társa. Kiadói papír kötésben. Szép állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF