https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 74
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1012682
13437
241
0
3000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Thim József dr.: Népszerű közegészségtan. A művelt közönség számára. Pozsony,Budapest 1899, Stamppel Károly. Festett kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
837272
13438
241
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, gerince enyhén sérült
Das Lot is nicht erreichbar
979608
13439
241
0
7000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1934, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, fedőlap kissé viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1023961
13440
241
0
2600
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Schalle Albert dr.: A Kneippkúra. A természetes és eredményes gyógymód. 31 képpel. Budapest, é.n., Élet Egészség kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1003393
13441
241
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Góth Endre dr.: Vitaminok és hormonok. 178 ábrával és 15 ábrával. Budapest, 1943, Novák. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, elvált gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1047850
13442
241
0
2600
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Góth Endre dr.: Vitaminok és hormonok. 178 ábrával és 15 táblázattal. Budapest, 1943, Novák. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1003670
13443
241
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Paul de Kruif: Bacilusvadászok. Fordította: Detre László. 50 műmelléklet és 73 szövegközi kép. Budapest, Könyvbarátok Szövetsége. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
967674
13444
241
0
7000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Neufert, Ernst prof.: Bau-Entwurfslehre. Handbuch für den Baufachmann, Bauherrn, Lehrenden und Lernenden 271 Tafeln mit 3600 Zeichnungen. Berlin, 1941, Bauwelt-Verlag. Tulajdonosi pecséttel ill., jegyzettekkel. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
933620
13445
241
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
1952-1987 9 darabos vegyes bányászati tétel: különféle bányászathoz kapcsolódó könyvek, előadásjegyzetek, folyóiratszámok, szabályzatok; a Mérnöki Továbbképző Intézet, illetve az Országos Bányaműszaki Főfelügyelőség kiadványai.
Das Lot is nicht erreichbar
1012522
13446
241
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Szegedy Istvánné: Népiskolai mezőgazdasági ismeretek. Nemzetnevelők Könyvtára. Budapest, 1943, Országos Közoktatási Tanács. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1003418
13447
241
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Jaroslav Andrt: Skoda 105, 120, 130, Garde rapid. Budapest, 1986, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrált, kiadói karton kötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1003409
13448
241
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Horst Ihling: Wartburg. Budapest, 1980, Műszaki Könyvkiadó. Hogyan tovább? Kiadói karton kötésben, kissé viseltes fedőlappal, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse