Zoltán Imre, Frankl Sándor: Nőgyógyászati műtéttan. Bp., 1949, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Számos érdekes rajzzal. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.