Eugene Münz: Histoire de L1Art tendant La Rennaissance. Paris, 1895. Korabeli, kissé sérült, nagyon dekoratív egészbőr kötésben, aranyozott dombornyomott, aranyozott lapszélekkel / In full leather binding 740p.