Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

2 művészeti könyv: Diener Dénes József: Leonardo da Vinci. 113 szövegképpel és 16 melléklettel. Művészeti Könyvtár (K. Lippich Elek szerk.) Bp., 1907, Lampel. Aranyozott, dombornyomott kiadói egészvászon kötésben. Közepes állapotban + Wollanka JÓzsef: Raffael. ua.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván