Lukács Pál dr.:Hogyan éljen a vesebajos ember? Gyakorlati tanácsok vesebajosok és azokkal foglalkozók számára. Budapest, (1934), Novák Rudolf és Társa. Egészvászon kötésben, szép állapotban.
Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenhatodik évfolyam. Budapest, 1937, A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben.
Ann G. Carmichael und Richard M. Ratzan:Medizin. In Literatur und Kunst. Köln, 1997, Könemann. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval, szép állapotban.