Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 61

dr. Kelen Béla: Röntgenológia orvostanhallgatók és gyakorló orvosok számára. Bp., 1928. K. M. Egyetemi nyomda. Kissé megviselt félvászon kötésben
13411.

Rufpreis:
1 000 HUF

13412.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13413.

Rufpreis:
1 800 HUF

13414.

Rufpreis:
800 HUF

Bródy Sándor: A szerelem élettana. Studiumok. Wien, 1922, Pegazus Kiadás. Kiadói egészvászon kötésben.
13415.

Rufpreis:
1 600 HUF

Körösy Kornél dr.: Az örökléstan alapismeretei. Budapest, 1936, Novák Rudolf és Társa. Kiadói papír kötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel.
13416.

Rufpreis:
2 000 HUF

13417.

Rufpreis:
3 000 HUF

13418.

Rufpreis:
1 800 HUF

13419.

Rufpreis:
2 000 HUF

English-German medical dictionary. 1939. Franz Deuticke. Kötés sérült / Binding somewhat damaged.
13420.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ann G. Carmichael und Richard M. Ratzan:Medizin. In Literatur und Kunst. Köln, 1997, Könemann. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval, szép állapotban.
13421.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fritz Kahn prof. dr.: Az emberi test csodái. Budapest, 1943, Dante. Kiadói karton kötésben.
13422.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF