Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 61

Ghezzi, C.: Die Abflußverhältnisse des Rheins in Basel. Mitteilungen der Abteilung für Wasserwirtschaft Nr. 8. Mit 24 Tabellen und 16 Beilagen. Bern, 1915, Buchdruckerei Rösch&Schatzmann. Kiadói papírkötés, gerince szakadt, hiányos, kopottas állapotban / Pappeneinband, verschlissener Zustand / paperback, demaged condition
13387.

Rufpreis:
4 000 HUF

Suplee, Curt: Everyday Science Explained. Washington, 1996, National Geographic Society. Díszes műbőr kötésben, ezüstözött lapszélekkel, jó állapotban.
13388.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gonda Béla: A tengeralattjáró hajók. Száz képpel. Magyar Adria Könyvtár. 1-3. Bp., 1915, Magyar Adria Egyesület. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
13389.

Rufpreis:
4 000 HUF

Collier, D. M. B.; Jacot, B. L.: Marconi, az éter varázslója. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Ragasztott gerincű félvászon kötésben, jó állapotban.
13390.

Rufpreis:
800 HUF

Tengerész kézikönyv. II. kötet. 1943, A Magyar Tengerésztisztek Egyesülete. Kiadói egészvászon kötésben, viseltes gerinccel.
13391.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó József: Geológia kiváló tekintettel a petrografiára, vulkánosságra és hidrografiára Bp., 1883. Franklin. 745 p., 4 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Félvászon kötésben
13392.

Rufpreis:
2 400 HUF

Petzval Ottó: Erdő- és géptan. Technikai intézetek, gyakorló mérnökök és magántanulók számára. I. kötet. Pest, 1861, Emich Gusztáv. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, festett lapszélek, lapok foltosak, kopottas állapotban.
13393.

Rufpreis:
4 000 HUF

Az időjáros és az ember. Bp., 1951. Országos Meteorológiai Intézet.
13394.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek
13395.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Bp., 1901, Franklin Társulat. Számos érdekes illusztrációval. Hiányzó gerincű félvászon kötésben.
13396.

Rufpreis:
3 000 HUF

Brehm, Alfred Az állatok világa 1-10. kötet ~ ~ Tierleben című nagy művének magyarra átültetett kiadása. Chernel István, Csiki Ernő, Kohant Rezső és Rátz István közreműködésével szerk. Méhely Lajos.  1 - 3 köt.: Emlősök 4 - 6 köt.: Madarak 7. köt.: Csúszómászók és kétéltűek 8. köt.: Halak 9. köt.: Rovarok, százlábúak, pókok 10. köt.: Alsórendű gerinctelen állatok.ű Bp. 1901 - 1907. Légrády. 10 kötet. A tíz kötetben 1800 szövegközti képpel, 80 fekete-fehér és 100 színes (kromolitográfia) táblával. Budapest, 1901-1907. Légrády A tíz kötet egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Fedőlap kissé kopott, ahogyan némely kötet sarka is.
13397.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

13398.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF