Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 61

Jávorka Sándor: A viruló természet. I-II. kötet. A növények világa. A növény a gyakorlatban. 48 képtáblával és 23 szövegközti rajzzal, Új idők, Bp 1948. Kiadói, kissé foltos egészvászon kötésben.
13399.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ring, E. Malvin: Dentistry: An Illustrated History. New York,é.n.,  Abradale Press. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval, szép állapotban.
13400.

Rufpreis:
6 000 HUF

13401.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vegyes könyvtétel, kiadói papír kötésben, kissé viseltes állapotban. R. M. Gattefossé: Produits de beauté. Paris, 1936, Girardot.  R. M. Gattefossé: Esthétique physiologique et cosmetique moderne.  Paris, 1938, Girardot
13402.

Vegyes könyvtétel, kiadói papír kötésben, kissé viseltes állapotban. R. M. Gattefossé: Produits de beauté. Paris, 1936, Girardot.
R. M. Gattefossé: Esthétique physiologique et cosmetique moderne. Paris, 1938, Girardot

Rufpreis:
1 200 HUF

Klotz, Rudolf: Der Foxterrier, seine Geschichte, Zucht und Verwendung zur Jagd über und unter der Erde. Cöthen, 1905, Paul Schettlers Erben. Későbbi, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13403.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

13404.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

13405.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

13406.

Rufpreis:
1 600 HUF

13407.

Rufpreis:
2 000 HUF

13408.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13409.

Original half-leather binding, illustrated, in good condition

Rufpreis:
2 000 HUF

Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. kötet. A természetszerű gyógyeljárás és egészségápolás tan- és kézikönyve. Több száz a szöveg közé nyomtatott képpel,számos színes melléklettel, a szerző arcképével, és több, az emberi test alkatát és szerveit ábrázoló szétvehető színezett mintával.  Leipzig,(1905), Bilz F. E. Kiadása.  Díszes, aranyozott egészvászon kötésben.
13410.

Rufpreis:
8 000 HUF
20

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF