Könyvbarátok Lapja. Könyvtörténeti és bibliofil szemle. Szerk. Sikabonyi Antal. 1. évf. 1-4. sz. egybekötve. Bp., 1927. okt.-dec. - 1928. júl.-szept., Singer és Wolfner. 328 p. A borítékot és a folyóirat díszeit Végh Gusztáv készítette. Teljes, több száma nem jelent meg. Kiadói, kissé kopott, festett vászonkötésben. Az eredeti borítók hátul belekötve.
Cserna Andor: Wilde-breviárium a művészet és a szépség kedvelői számára. Bp., 1921, Sacelláry. 262 p. 60 kézzel számozott, merített papíron készült példányból a 68. számú példány. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű egészbőrkötésben, ex libris-szel. Az előzéklap kissé sérült.
Jallosics, Ioannes Andreas [Jallosics Endre]: Poematum libri sex. Pest, 1856, Beimel József - Kozma Vazul. Hozzákötve: Jallosics, Ioannes Andreas [Jallosics Endre]: Poematum liber septimus. Buda, 1862, typis Regiae Universitatis Pestiensis. Kopott, későbbi, aranyozott vászonkötésben, kissé foltos lapokkal, egyébként jó állapotban. / Two collections of poems written in Latin by Hungarian Piarist author Endre Jallosics. Bound together, in half linen binding, the pages are a bit stained, otherwise in good condition.
Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Buch der Lieder. Fordította Barát Ármin. Bp., 1923, Rózsavölgyi. 288 p. Számozott (50/500) és a fordító által aláírt példány! Rajzos, feliratos, kiadói keménykötésben. Az előzéklapon feltehetőleg egy ex libris volt.
Toldy Ferenc: A magyar költészet kézikönyve a mohácsi vésztől a legújabb időig. I-II. kötet. I.: A mohácsi vésztől Kisfaludy Sándorig. II.: Kazinczy Ferenctől Arany Jánosig. Pest, 1855-1857. Heckenast Gusztáv. XIV + [2] p. + 736 számozott hasáb (oldalanként 2 hasáb elrendezéssel); XII p. + 848 számozott hasáb. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Megkímélt állapotú, szép példányok.
Maeterlinck, Maurice: Tintagiles halála. [Bp.], 1923, Székasi Sacelláry Pál. Balogh István fába metszett rajzaival. 2. számú sorszámozott példány, készült 500 példányban. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. / Numbered. Slightly worn out hardcover, otherwise in good condition.
Gaal József: Rontó Pál élete és viszontagságai 12 szövegközti képpel illusztrált. Pest, 1857, Heckenast Gusztáv. 112 p. Kötés nélkül, ép, jó állapotú könyvtesttel.