Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 56
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1286513
12125
Gyurkovics Tibor: Emberfia. Bp., 1966, Magvető. A költő szüleinek dedikálva! Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval. 1275272
12126
Salamon Béla: Hej színművész... Bp. 1939. Szerzői kiadás. Dedikált, első kiadás! Rajzos, kiadói vászonkötésben, jó állapotban. 1258716
12127
1258711
12128
1275747
12129
Soóky István: Csillagtalan vándorúton. Nóták, versek. Bp., 1936, Szénásy. Kiadói kopottas papírkötésben. Ritka, dedikált kötet!
1251869
12130
Lenkei Vilmos Dani: A Balaton mint gyógytényező A Balatoni Szövetség kiadása. Bp., 1912, Stephaneum ny. VII, 131 p. Korabeli, gerinchiányos kartonkötésben. Dedikált példány! 1281168
12131
Keresztury Dezső: Égő türelem. Bp.,1975, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Dedikált példány!
1281185
12132
Keresztury Dezső: Dunántúli hexameterek. Bp.,1974, Szépirodalmi. Kiadói modern keménykötésben, jó állapotban. Dedikált példány! 1281254
12133
Batsányi János: Hazámnak akartam szolgálni. Sajtó alá rendezte Keresztury Dezső. Bp., 1960, Magvető. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban. Keresztury Dezső által dedikált példány! 1224450
12134
1250299
12135
Márai Sándor: A féltékenyek I. kötet. Bp., 1937, Révai. 319 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Aláírt első kiadás! 1201210
12136
26000
Széchenyi István, gróf: Magyarország kiváltságos lakosihoz (Pest, 1844. Beimel József.) 36p. Első kiadás! A közadózás és a telekdíj mellett érvelő politikai röpirat az Adó és két garas című cikksorozat folytatásaként jelent meg a Társalkodó című folyóirat mellékleteként, önállóan is forgalomba került. Korabeli, vaknyomott egészvászon kötésben, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF