Kölcsey Ferencz minden munkái. Harmadik, bővített kiadás. 1-10. köt. (6 kötetbe kötve) Bp. 1886-1887. Franklin. Egységes, dúsan aranyozott, festett kiadói egészvászon díszkötésben. A gerincek kissé kopottasak, a táblák azonban szép állapotúak.
Vajda János költeményei. Bp., 1895, Franklin. 1 t., 480 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel. Első kiadás. Rendkívül szép állapotú, gyűjtői példány!
Katona József összes művei I-III. Kiadja Abafi Lajos. (Nemzeti könyvtár: 15., 16., 19.) Bp., 1880-1881, Aigner. Kiadói, szép állapotú illusztrált egészvászon sorozatkötésben.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. A költő arczképével, egy kézirat hasonmással és Zichy Mihály öt rézfénymetszetű képével. Bp., 1897. Athenaeum. Aranyozott, festett, díszes kiadói egészvászon-kötésben, a gerince kissé kopottas.
Kosztolányi Dezső: Alakok. A képeket Molnár C. Pál rajzolta. Bp., 1929, Kir. Magy. Egyetemi ny. 144 p. Első kiadás. Lapszámozáson belül Molnár C. Pál 36 képével. Kiadói kissé foltos aranyozott vászonkötésben.
A Budapesti Kir. Magy. Tudomány- Egyetem könyvtárának czímjegyzéke. XVIII. 1893.-dik évi gyarapodás. (1618 mű- 2201 kötet.) Bp. 1894. Kir. Magy. Egyetemi ny. 99 p. Kiadói dúsan aranyozott vászonkötésben. Tulajdonosi pecsétekkel.
Pávai Vajna Gábor: A pozsonyi harmadik egyetem orvosi fakultásának előnyei. Pozsony, 1907, Stampfel Károly. 30 p. Kiadói papírkötésben, felvágatlan példány.