Kenedy Géza: Magyar vér Boszniában. Az 1878. évi bosznia-hercegovinai hadjárat félszázados évfordulójára. Bp., 1928, Stádium. 246 p. Korabeli félvászonkötésben.
Gaston Boissier: Archaeologiai séták. Róma és Pompéi. Francziából fordította Dr. Molnár Antal. Bp., 1883, MTA. XI+ 377 p. Aranyozott gerincű kiadói zöld egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
Landesgesetz- und Regierungsblatt für das Königreich Ungarn, azaz Magyarországot illető országos törvény- és kormánylap, 1850. I. évfolyam 1-33. füzet, január elejétől - december végeig. Budán-Ofen, (1850.) Egyetemi ny. Korabeli félbőr kötésben, jó állapotban / In half leather binding.