Gaston Boissier: Archaeologiai séták. Róma és Pompéi. Francziából fordította Dr. Molnár Antal. Bp., 1883, MTA. XI+ 377 p. Aranyozott gerincű kiadói zöld egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.