Keramiken

Zahl der Lose: 29

Nagyméretű dekoratív retró német padlóváza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 43 cm
11066.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

2 db mázas kerámia tárgy, hibátlanok, m:8 cm, 15×9 cm
11067.

Rufpreis:
1 000 HUF

Retró Tófej mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m:29,5 cm
11068.

Rufpreis:
1 400 HUF

11069.

Rufpreis:
8 000 HUF

Népművészeti kerámia tétel: kerek olajtartó, jelzés nélkül, m: 7 cm + kulacs, jelzés nélkül, m: 18,5 cm + díszes többlukú síp, h: 7,5 cm
11070.

Rufpreis:
1 800 HUF

3 db különböző kerámia fali tényér, hibátlanok, d: 20, 21 és 26 cm
11071.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzett mázas kerámia korsó, hibátlan, m:15,5 cm
11072.

Rufpreis:
800 HUF

Nép mintás "Ewiglich Dein" feliratú kupa, hibátlan; aranyozott szélű váza, kopásnyomokkal, jelzett, m: 12 cm
11073.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db mókás kerámia figura, m: 9, 10 ás 11 cm
11074.

Rufpreis:
1 000 HUF

SB Vadászjelenetes kerámia bögre, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11cm
11075.

Rufpreis:
1 200 HUF

Badár Balázs (1855-1938): Füles váza pár, mázas kerámia, apró máz hibákkal, jelzett, m:28 cm
11076.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kun jelzéssel kerámia köcsög, jelzett, hibátlan, 11,5 cm
11077.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF