Keramiken Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1102091
11066
238
Art-ceramics
Nagyméretű dekoratív retró német padlóváza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 43 cm 1104906
11067
238
Art-ceramics
2 db mázas kerámia tárgy, hibátlanok, m:8 cm, 15×9 cm
1101894
11068
238
Art-ceramics
Retró Tófej mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m:29,5 cm
1101583
11069
238
Art-ceramics
1041437
11070
238
Art-ceramics
Népművészeti kerámia tétel: kerek olajtartó, jelzés nélkül, m: 7 cm + kulacs, jelzés nélkül, m: 18,5 cm + díszes többlukú síp, h: 7,5 cm
1002415
11071
238
Art-ceramics
3 db különböző kerámia fali tényér, hibátlanok, d: 20, 21 és 26 cm
1027776
11072
238
Art-ceramics
Jelzett mázas kerámia korsó, hibátlan, m:15,5 cm
1024822
11073
238
Art-ceramics
Nép mintás "Ewiglich Dein" feliratú kupa, hibátlan; aranyozott szélű váza, kopásnyomokkal, jelzett, m: 12 cm
1076525
11074
238
Art-ceramics
3 db mókás kerámia figura, m: 9, 10 ás 11 cm
1081226
11075
238
Art-ceramics
SB Vadászjelenetes kerámia bögre, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11cm
912726
11076
238
Art-ceramics
Badár Balázs (1855-1938): Füles váza pár, mázas kerámia, apró máz hibákkal, jelzett, m:28 cm
1054393
11077
238
Art-ceramics
Kun jelzéssel kerámia köcsög, jelzett, hibátlan, 11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF