Keramiken Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1083448
11078
238
Art-ceramics
Hummel síelő fiú fali kép, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×10 cm / Hummel skier boy W. X. 1 hanging wall plaque, signed, good codition 1067007
11079
238
Art-ceramics
Szécsi Jolán: Lakodalmas pár, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, ragasztott fej, m:22 cm, h:15 cm
1054464
11080
238
Art-ceramics
R. ill., B.V. jelzéssel porcelán figurák, jelzettek, 14 és 18cm, mindkettő javított
1054458
11081
238
Art-ceramics
Kézműves cserép tálka, jelzés nélkül, hibátlan, 9x16cm
1054486
11082
238
Art-ceramics
Made in Hugary felirattal kerámia fiúcska kosárral,lepattanásokkal, m:16cm
1054920
11083
238
Art-ceramics
Fazekas váza, apró lepattanásokkal, mázas kerámia, jelzett, m:22 cm
1054497
11084
238
Art-ceramics
Vidám motívumos mázas kerámia kancsó, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
1054535
11085
238
Art-ceramics
Dekoratív, San Marino várát formázó mázas kerámia folyadéktároló, rajta műanyag csappal, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 23,5 cm
1099201
11086
238
Art-ceramics
2 db Miksa kancsó, kézzel festett, mázas keménycserép, egyik jelzett(KZ), máz hibákkal, m:18 és 19 cm 1085921
11087
238
Art-ceramics
Dekoratív kiöntő, mázas kerámia, jelzés nélkül, m:20 cm
1051817
11088
238
Art-ceramics
Olvashatatlan jelzéssel: Mázas kerámia kaspó, Iparművészeti vállalat által zsűrizett,jelzett, hibátlan, m:10,5cm
1051689
11089
238
Art-ceramics
Tihanyi Lídia kék-fehér kerámiák: 2 kancsó, 1 váza, 1 korsó, jelzettek, az egyiken lepattanással, m: cca 21cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF