Juwelen

Zahl der Lose: 46

Ezüst (Ag.) emlék kanál, zománcozott, jelzett (800), h:9,5 cm
19024.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aranyozott ezüst (Ag.) medál, matricás porcelán képpel, "Lőcsei fehér  asszony" felirattal, jelzett, buttó:4,6g / Gold-plated silver pendant, br, Ag. 4,6g marked
19025.

Rufpreis:
1 800 HUF
13

Ezüst (Ag.) tálka, jelzett, d: 11 cm, nettó 42 g
19026.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Antik ezüst (Ag.) nyelű kés és villa, "V. V." monogrammal, jelzett (1843? Pest?), br. 165 g
19027.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

19028.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Hólyagos peremű ezüst (Ag.) tálca, jelzett, mesterjeggyel (ATK?) piszkos de jó állapotban van, d:21,5 cm, nettó: 274 g.
19029.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst (Ag.) tojástartó, jelzett, nettó 49 g
19030.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag.) kisváza, jelzett, m: 15 cm, nettó 66 g
19031.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dekoratív, növényi motívumokkal rendkívül gazdagon díszített ezüst (Ag.) tartó, jelzés nélkül, m: 17 cm, nettó 117 g
19032.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

19033.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

19034.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

19035.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF