Aranyozott ezüst (Ag.) medál, matricás porcelán képpel, "Lőcsei fehér ... https://www.darabanth.com/de/238-Fernauktion/238.0/Andere-Sammelgebiete/Juwelen~600139/Aranyozott-ezust-Ag-medal-matricas-porcelan-keppel-Locsei-feher-asszony-felirattal-j~II1101671
1101671
19025
238
Jewellery
Beschreibung: Aranyozott ezüst (Ag.) medál, matricás porcelán képpel, "Lőcsei fehér asszony" felirattal, jelzett, buttó:4,6g / Gold-plated silver pendant, br, Ag. 4,6g marked
: vörös_iván