Juwelen

Zahl der Lose: 46

Ezüst (Ag) fényképtartó, kinyitható medál / Silver photo holder 8g 0,925
19012.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Két ezüst (Ag) szentkép medál / Silver Holy medals
19013.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű geometrikus mintával / Silver ring 8g
19014.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst ceruza kőberakásos dísszel, Ag., br.: 16gr, jelzett, h:13cm/ Silver pencil with stone decoration, Ag, br .: 16gr, signed, L.: 13cm
19015.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst ceruza bakelit gombbal, , Ag., br.: 14gr, jelzett (900), h:11cm/ Silver pencil with bakelite button, Ag, br .: 14gr marked(900) l.: 11cm
19016.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ezüst nyaklánc féldrágakővel / Silver necklace
19017.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 Ezüst (Ag) cigarettatárca, zománcberakással, 8x7,5 cm / Silver cigarette holder 112 g
19018.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1900 Ezüst (Ag) cigarettatárca, rajta dísznek való lyukkal / Silver cigarette holder 84 g
19019.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Ezüst (Ag.) női zsebóra, számlap hiányzik, jelzett, müködő szerkezet, bruttó: 24 g
19020.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Ezüst cigarettatartó, agárfejes fémjel, díszes "Kata" felirattal, 70g 7,5x5cm
19021.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1920 Ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, nettó: 142 g, 7,5×11 cm
19022.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, zománc díszítéssel, néhol kipattant, 7,5×8,5 cm, nettó:120 g
19023.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF