Juwelen Zahl der Lose: 46
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1103950
19012
238
Jewellery
Ezüst (Ag) fényképtartó, kinyitható medál / Silver photo holder 8g 0,925 1103951
19013
238
Jewellery
Két ezüst (Ag) szentkép medál / Silver Holy medals 1103945
19014
238
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű geometrikus mintával / Silver ring 8g 1104382
19015
238
Jewellery
Ezüst ceruza kőberakásos dísszel, Ag., br.: 16gr, jelzett, h:13cm/ Silver pencil with stone decoration, Ag, br .: 16gr, signed, L.: 13cm
1104422
19016
238
4400
Jewellery
Ezüst ceruza bakelit gombbal, , Ag., br.: 14gr, jelzett (900), h:11cm/ Silver pencil with bakelite button, Ag, br .: 14gr marked(900) l.: 11cm 1103651
19017
238
Jewellery
Ezüst nyaklánc féldrágakővel / Silver necklace 1103918
19018
238
Jewellery
cca 1900 Ezüst (Ag) cigarettatárca, zománcberakással, 8x7,5 cm / Silver cigarette holder 112 g
1103915
19019
238
13000
Jewellery
cca 1900 Ezüst (Ag) cigarettatárca, rajta dísznek való lyukkal / Silver cigarette holder 84 g
1100046
19020
238
Jewellery
Ezüst (Ag.) női zsebóra, számlap hiányzik, jelzett, müködő szerkezet, bruttó: 24 g 1098780
19021
238
Jewellery
cca 1900 Ezüst cigarettatartó, agárfejes fémjel, díszes "Kata" felirattal, 70g 7,5x5cm
1102402
19022
238
Jewellery
cca 1920 Ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, nettó: 142 g, 7,5×11 cm 1105197
19023
238
14000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, zománc díszítéssel, néhol kipattant, 7,5×8,5 cm, nettó:120 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF