Nagy Antal: Hitelemzés példákban, vagyis: a katholikus hit- és erkölcstan rövid foglalata. 3. köt. Komárom, 1886, Ziegler Károly. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
Takáts Adám: Halotti huszon-öt prédikátziók, a’ mellyeket öszve szedett, és kia-adott - -. hatodik és utolsó darab Posonyban és Pesten, 1796. Füskuti Landerer Mihály. 262p. Korabeli félbőr kötésben, gerincén kis sérülések
Bán Aladár: Áhítat szárnyain. Himnuszok és egyéb vallásos költemények. Akantisz V. rajzaival. Budapest, 1900, A Szent-István Társulat kiadása. Illusztrált, kiadói papír kötésben.
MAJZONNET Lajos: Az ó testamentomi ekklésiának históriája, a' sz. írás szerént. Az első embertől fogva, a' Babilóniai fogságból lett vissza-térésig. Ford. Pétzeli Jó'sef. Komáromban, 1791. Wéber. Kopottas félbőr kötésben.