Bücher: Religion

Zahl der Lose: 21

13089.

Rufpreis:
1 000 HUF

13090.

Pressburg 1770. Landerer. Kötés nélkül, krúdában maradt példány.

Rufpreis:
1 000 HUF

13091.

Rufpreis:
1 800 HUF

13092.

Rufpreis:
5 000 HUF

13093.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bán Aladár: Áhítat szárnyain. Himnuszok és egyéb vallásos költemények. Akantisz V. rajzaival. Budapest, 1900, A Szent-István Társulat kiadása. Illusztrált, kiadói papír kötésben.
13094.

Rufpreis:
1 000 HUF

13095.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

MAJZONNET Lajos: Az ó testamentomi ekklésiának históriája, a' sz. írás szerént. Az első embertől fogva, a' Babilóniai fogságból lett vissza-térésig. Ford. Pétzeli Jó'sef. Komáromban, 1791. Wéber. Kopottas félbőr kötésben.
13096.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13097.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF