Bücher: Religion

Zahl der Lose: 21

Magyar református templomok. Főszerk.: Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum. Erősen kopott, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13077.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

13078.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Csapodi Csaba: A párizsi hóráskönyv. Budapest, Helikon 1985. Bársony kötésben és dísz tokban, kísérőfüzettel, jó állapotban
13079.

Rufpreis:
4 000 HUF

13080.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Biblia Sacra to gest: Bibly Swatá, aneb wssecka Swatá Pisma Starého i Nowého Zákona. Berlin, 1859, Tiskem Trowitzsche i Syna. Kissé kopottas, díszes bőrkötésben, jó állapotban.
13081.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bougaud Emil [Bougaud, Louis-Victor-Emile]: Szent Vince élete és a missiós papok kongregácijának megalapítása. 2. köt. Bp., 1907, Stephaneum Nyomda Rt. Aranyozott gerincű Kopott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, egyébként jó állapotban.
13082.

Rufpreis:
2 000 HUF

Henri Didon: Jézus élete. Fordította: Zigány Árpád. Bp., 1935. Szentírás Egyesület. festett, vaknyomott egészvászon kötésben. Szép állapotban
13083.

Rufpreis:
2 400 HUF

13084.

Rufpreis:
10 000 HUF

13085.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

13086.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

13087.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

13088.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF