Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 23

Jékely Zoltán: Az utolsó szó keresése. Kass János számozott, aláírt rézkarcaival Bp., 1985. Helikon. (Kner Ny.) [24] p. + 4 műmell. (rézkarc, aláírt). A kötésterv és tipográfia Szántó Tibor munkája. Készült 550 számozott példányban. Ez a 445. számú, kézzel számozott, Kass János által aláírt példány. Rézkarccal illusztrált tékában. A belső oldalon Kass János névre szóló egyedi rézkarca a könyv tulajdonosának születésnapjára! Ritkaság!
13040.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Klasszikus képtár. A festőművészet legkiválóbb alkotásainak gyűjteménye színes műlapokon. REneissance-mesterek. 60 színes műlap. Bp., 1928, Győző Andor kiadása. Kiadói egészvászon mappában, a mappa kopottas, a lapok jó állapotban.
13041.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hidak. Szerk.: Palotás László. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13042.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. [Bp.], [1913], [Stephaneum]. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Kicsit laza, gazdagon díszített vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13043.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dokumentumok. Kodály Zoltán 1882-1967. Szerk.: AKnay Tibor, Gosztola Gábor. Bp., 1982, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Sok Kodályra vonatkozó dokumentum, fénykép- levélmásolat, stb., kissé kopott mappában.
13044.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schultz Alwin: Bevezetés a művészetbe. Bp., 1922, Pantheon. Laza félvászon kötésben, az első néhány lap kijár, egyébként jó állapotban.
13045.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bergerhoff, Renate: Tiziano. Tizennyolc színes és harmincnyolc fekete-fehér képpel. Budapest, 1975, Corvina. Színes illusztrált, kiadói karton kötésben. Jó állapotban.
13046.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jakimowicz, Irena: Tadeusz Kulisiewicz. 7 színes képpel és 49 fekete-fehér képpel. Budapest, 1977. Corvina. Illusztrált kiadói karton kötésben. Jó állapotban.
13047.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kuno Mittelstadt: Paul Gauguin. Welt der Kunst. Budapest, 1978, Corvina. Illusztrált kiadói keménykötésben. Jó állapotban.
13048.

Rufpreis:
1 200 HUF

13049.

Rufpreis:
2 000 HUF

László Emőke: Flamand és francia kárpitok Magyarországon. Budapest, 1980, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, jó állapotban.
13050.

Rufpreis:
1 600 HUF

Végh János: Altniederlandische Malarei im 15 Jahrhundert.Bp., 1978, Corvina. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, jó állapotban.
13051.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF