https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwelen

Zahl der Lose: 33

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tiffany ezüst(Ag) kulcstartó, jelzett, 5,8 g
1
19024.

Tiffany ezüst(Ag) kulcstartó, jelzett, 5,8 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag.) filigrán medál, ezüst (Ag.) lánccal, jelzett, nettó 8.3 g
1
19025.

Ezüst (Ag.) filigrán medál, ezüst (Ag.) lánccal, jelzett, nettó 8.3 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g
1
19026.

Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel  Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm
1
19027.

Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eligancia arany (Au) 14 k fedeles zsebóra, 15 köves, jelzett, nem működik, kopott számlap, bruttó:49,2 g / Gold (Au) pocket watch, signed, not working
1
19028.

Eligancia arany (Au) 14 k fedeles zsebóra, 15 köves, jelzett, nem működik, kopott számlap, bruttó:49,2 g / Gold (Au) pocket watch, signed, not working

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) dupla kör alakú függőmedál cirkónia díszítéssel, jelzett, br: 5,4 g
1
19029.

Ezüst(Ag) dupla kör alakú függőmedál cirkónia díszítéssel, jelzett, br: 5,4 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marlen ezüst (Ag.) tollak (2db), eredeti dobozában, újszerű állapotban, 2 db tartalék betéttel, h: 13 cm (2×), bruttó:69 g
1
19030.

Marlen ezüst (Ag.) tollak (2db), eredeti dobozában, újszerű állapotban, 2 db tartalék betéttel, h: 13 cm (2×), bruttó:69 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Szintetikus holdkővel díszített ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, br: 4,4 g / silver earring, 4,4 g
1
19031.

Szintetikus holdkővel díszített ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, br: 4,4 g /
silver earring, 4,4 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Uránia ezüst (Ag.) tokos másodpercmutatós zsebóra, működik, javított, számlapon hajszálrepedések, bruttó:75 g
1
19032.

Uránia ezüst (Ag.) tokos másodpercmutatós zsebóra, működik, javított, számlapon hajszálrepedések, bruttó:75 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse