Juwelen Zahl der Lose: 33
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1098025
19024
237
Jewellery
Tiffany ezüst(Ag) kulcstartó, jelzett, 5,8 g 1098042
19025
237
Jewellery
Ezüst (Ag.) filigrán medál, ezüst (Ag.) lánccal, jelzett, nettó 8.3 g 926091
19026
237
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g 986907
19027
237
55000
Jewellery
1079288
19028
237
50000
Jewellery
Eligancia arany (Au) 14 k fedeles zsebóra, 15 köves, jelzett, nem működik, kopott számlap, bruttó:49,2 g / Gold (Au) pocket watch, signed, not working
1096111
19029
237
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla kör alakú függőmedál cirkónia díszítéssel, jelzett, br: 5,4 g
1094379
19030
237
14000
Jewellery
Marlen ezüst (Ag.) tollak (2db), eredeti dobozában, újszerű állapotban, 2 db tartalék betéttel, h: 13 cm (2×), bruttó:69 g 1096133
19031
237
Jewellery
Szintetikus holdkővel díszített ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, br: 4,4 g / silver earring, 4,4 g 1097882
19032
237
Jewellery
Uránia ezüst (Ag.) tokos másodpercmutatós zsebóra, működik, javított, számlapon hajszálrepedések, bruttó:75 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF