Juwelen Zahl der Lose: 33
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1093764
19000
237
70000
Jewellery
1098034
19001
237
15000
Jewellery
Agatha ezüst(Ag) nyakpánt, jelzett, 40 g
1097962
19002
237
Jewellery
Ezüst(Ag) keresztelő pohár, cizellált virágmintás díszítéssel, jelzett, m: 6,5 cm, 31,3 g 1097950
19003
237
Jewellery
Ezüst(Ag) mokkás kanalak, gravírozással, jelzettek, 6 db, 99 g / 6 silver spoons, 99 g 1098054
19004
237
Jewellery
Clio Blue ezüst(Ag) gyűrű halakkal díszítve, jelzett, méret: 50, 12,3 g / Clio blue silver ring, size: 50, 12,3 g 1098046
19005
237
Jewellery
WMF ezüst(Ag) virág alakú bross, jelzett, 9,4 g / silver brooch, 9,4 g 1098120
19006
237
Jewellery
Zománccal díszített ezüst(Ag) nyakkendőtű, jelzett, br: 3,3 g 1098103
19007
237
Jewellery
Ezüst(Ag) fényképtartó medál, horpadással, jelzett, br: 5 g
1098124
19008
237
Jewellery
Monogrammal díszített ezüst(Ag) nyakkendőtű, jelzett, br: 4,6 g 1098083
19009
237
Jewellery
Geometrikus formájú ezüst(Ag) kitűző, jelzett, 6 g / Silver brooch, 6 g
1097479
19010
237
Jewellery
Ezüst(Ag) pecsétviasz melegítő, ébenfa nyéllel, sérült, jelzett, br: 48,7 g 1098097
19011
237
Jewellery
Ezüst(Ag) kámea, markazittal díszítve, jelzett, br: 3,6 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF